Dietetyk Pszczyna

Dietetyk Pszczyna

Nazywam się Anna Borszewska i jestem dietetykiem pracującym w Centrum Dietetyki w Pszczynie przy ul. ks. bp. Bogedaina 2. Jestem absolwentem Dietetyki w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Specjalizuję się w dietach w jednostkach chorobowych, takich jak cukrzyca, otyłość, nadciśnienie, miażdżyca, celiakia oraz w dietach redukcyjnych lub w przygotowaniu do ciąży lub w czasie ciąży.

dietetyk pszczynaDietetyk Pszczyna

 

Dietetyk Pszczyna – przykładowe usługi:

Konsultacja dietetyczna

Trwa około 60 minut. W jej ramach otrzymujesz darmowy pomiar składu ciała przy pomocy analizatora inBody120. Przeprowadzę szczegółowy wywiad dietetyczny oraz przyjrzę się wynikom badań krwi. Przeanalizujemy Twoje nawyki żywieniowe i zastanowimy się, co możemy zmienić w Twoim sposobie odżywiania, aby przybliżyć Cię do osiągnięcia założonego celu.

Plany dietetyczne

Podczas pierwszej konsultacji dietetycznej podasz mi wiele informacji, które będę musiała przeanalizować tak, aby opracować odpowiednio zbilansowaną dietę. Na przygotowanie indywidualnego planu żywieniowego potrzebuję zazwyczaj od kilku do kilkunastu dni, w zależności od czasu, na jaki ma być ułożony plan, ale przede wszystkim od skomplikowania Twojego stanu zdrowia. Wyspecjalizowana dieta musi być nie tylko odpowiednio zbilansowana, ale również bezpieczna, aby nie pogorszyć Twojego stanu.W planie znajduje się dokładna rozpiska jakie i ile składników należy kupić, aby móc przygotować wszystkie posiłki oraz informacja, gdzie te składniki w swojej okolicy możesz znaleźć.

Konsultacja rozszerzona

Usługa dla tych, którzy chcą się nauczyć, jak samemu komponować zdrowe posiłki dla siebie i swojej rodziny. Chcą sami wybierać zdrowe produkty zgodnie z własnym gustem, potrzebami, celami i zasobnością portfela. W ramach konsultacji otrzymasz darmową analizę składu ciała wykonaną przy pomocy analizatora inBody120. Na podstawie wywiadu i przedstawionych wyników badań krwi zostanie przygotowana dokładna strategia żywieniowa. Po konsultacji otrzymasz dokładny plan indywidualnie skomponowanych posiłków na 3 dni, a na podstawie którego zobaczysz, jak powinno wyglądać Twoje zdrowe odżywianie. Plan ten będzie również wzorcem, na którym nauczysz się komponowania posiłków w zależności od schorzeń i/lub celu Twojej diety. Otrzymasz dokładne zalecenia nie tylko odnośnie sposobów przygotowywania potraw, ale również konkretnych produktów. Dowiesz się jaki rodzaj obróbki będzie odpowiedni oraz jakich składników unikać. W materiałach znajdziesz listę przykładowych produktów wraz z informacjami gdzie możesz je kupić.Otrzymasz również kilka skutecznych metod, poprawiających jakość Twojego życia nie tylko w sferze odżywiania. Techniki te pochodzą z nurtu Psychologii Pozytywnej, są łatwe do zrozumienia i zastosowania. Będą Cię wspierać w Twoim dążeniu do zdrowia lub wymarzonej sylwetki.Wszystko to znajdziesz na swojej skrzynce mailowej, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł do tego wrócić, aby szybko odnaleźć odpowiednią informację. Materiały będą opisane przejrzystym językiem, uzupełnione o czytelne tabele oraz infografiki.

Zakupy z dietetykiem

Dobry dietetyk stara się układać dietę tak, aby znajdowało się w niej jak najwięcej potraw, które klient lubi. Jednak skoro ktoś trafił do dietetyka, to znaczy, że coś pod kątem dietetycznym trzeba poprawić. W nowym planie dietetycznym, albo w zaleceniach dietetycznych po wstępnej konsultacji, na pewno znajdziesz produkty dla Ciebie nowe. Dzięki zakupom z dietetykiem, dowiesz się gdzie je kupić i na co zwracać uwagę? Czasami zdarza się, że klient kupi coś, co wg sprzedawcy miało być zdrowe i dobre, a od dietetyka dowiaduje się, że jest wręcz przeciwnie. Producenci wymyślają coraz więcej nazw na niepożądane składniki, żebyśmy nie byli pewni w 100% co tak na prawdę wkładamy do ust. Dzięki usłudze zakupów z dietetykiem dowiesz się, co tak na prawdę mówią nam etykietki produktów i na co zwracać uwagę. Coraz więcej sklepów wprowadza żywność ekologiczną. Jest ona droższa od nieekologicznej, ale nie zawsze certyfikat gwarantuje, że produkt jest dla Ciebie odpowiedni i pomoże w osiągnięciu Twoich celów. Jeśli zdecydujesz się na Zakupy z dietetykiem nauczysz się, czy i kiedy warto zapłacić więcej za produkty certyfikowane oraz gdzie je kupować. Nie musisz niczego kupować! Usługa może mieć formę tylko i wyłącznie instruktarzu.

Gdzie mnie znaleźć:

Centrum Dietetyki w Pszczynie przy ul. ks. bp. Bogedaina 2. Pierwsze piętro.

Telefon 579636544

email: dietetyk@annaborszewska.pl

Przejdź do cennika usług.