Endometrioza to występowanie błony śluzowej trzonu macicy, czyli tzw. endometrium, poza jej naturalnym umiejscowieniem. Endometrioza przez dłuższy czas może nie dawać żadnych objawów. Wraz z zaawansowaniem pojawiają się uciążliwe dolegliwości, m.in.: ból w podbrzuszu, intensywne krwawienia miesiączkowe, guzki, zrosty, torbiele, które prowadzą do niepłodności.

Jeśli masz zdiagnozowaną endometriozę albo podejrzewasz ją u siebie, zapraszam Cię do skorzystania z darmowej krótkiej konsultacji, w której dowiesz się od czego zacząć pod kątem żywieniowym oraz co zmienić.

Konsultację nt endometriozy przeprowadzimy przez Zoom’a lub telefonicznie w wyznaczony dzień, a zarejestrujesz się poprzez poniższy formularz. Spotkanie trwa około 20 minut.

Nie jest to konsultacja lekarska. To konsultacja związana z dietoterapią, suplementacją, czy zmianą stylu życia.

Ilość miejsc jest mocno ograniczona. Przeprowadzam tylko kilka darmowych konsultacji!

W zamian za darmową konsultację oczekuję pozytywnej opinii (5 gwiazdek) w Google. (po moich konsultacjach podopieczni zawsze mają powód do wystawienia mi 5 gwiazdek 🙂 )

Umówi się na spotkanie on-line:

Możesz wziąć udział w jednej darmowej konsultacji.

Jeśli nie znalazłaś/eś daty dla siebie, wyślij wiadomość na email
abdietetyk@gmail.com a może uda się znaleźć inny termin.

Aby wziąć udział w konsultacji, wyślij zgłoszenie maksymalnie do środy do godziny 24:00, abym mogła się przygotować. W przeciwnym wypadku twoja rezerwacja może zostać anulowana.

Zastrzegam sobie prawo do anulowania konsultacji bez podania powodu.

W ramach (oraz po) TEJ DARMOWEJ konsultacji NIE UKŁADAM DIET.